Vacature Lunchroommedewerker Tankstation

Kom jij ons team versterken?

Voor ons Tankstation Shell 'Poort van Raalte' zijn wij op zoek naar een lunchroommedewerker.

Voor minimaal 24 uur per week zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde medewerker voor de lunchroom van onze toplocatie Shell Tankstation 'Poort van Raalte'.

Samen met je collega's help jij de gasten vanaf het moment dat ze de lunchroom instappen tot en met het moment dat ze de lunchroom verlaten. Zo neem je bestellingen aan, communiceer je dit aan je collega's, breng je de bestellingen naar de gasten en reken je tenslotte af. Naast het werk als host en bediende ben je ook bezig met het maken van lunchmaaltijden of gewoon lekkere broodjes. Het bedrijf is kwaliteitsgericht en de producten zijn van hoge kwaliteit. Jij weet dus als geen ander hoe je kwaliteit levert aan de gasten. Dit alles doe je in een gezellig en gemotiveerd team.

Functie eisen

 • Affiniteit met horeca
 • Je bent minimaal 24 uur per week flexibel inzetbaar (werktijden tussen 06:00 - 17:00 uur)
 • Bij voorkeur enige kennis van hygiëne eisen
 • Je bent gastvrij, stressbestendig, klantvriendelijk, representatief, enthousiast en helpt onze gasten graag de lekkerste keuze te maken
 • Je bent een teamplayer en bereid om, in afwisseling met je collega's ook in het weekend te werken
 • Je bent communicatief vaardig, zowel in de Nederlandse, Engelse en Duitse taal
 • Herintreders zijn uiteraard van harte welkom

Wat wij bieden

 • Een marktconform salaris
 • Een afwisselende en flexibele baan in een leuk team
 • Een gezonde en sterke organisatie die toekomstgericht bezig is
 • Nette bedrijfskleding

Klantgerichtheid en een sfeer van saamhorigheidsgevoel en onderlinge betrokkenheid zijn kenmerkend voor ons team en onze organisatie. Als dit ook bij jou past en je voldoet aan het functieprofiel dan nodigen wij je van harte uit om te solliciteren.

Geïnteresseerd in deze functie?

Stuur dan jouw C.V. met motivatiebrief uiterlijk 15 december 2020 naar OQ Value B.V. t.a.v. Sybilla van Bindsbergen. Bij voorkeur per e-mail naar personeel@oqvalue.nl. Voor aanvullende informatie is Sybilla bereikbaar op 06-22088693

of naar OQ Value, Albert Schweitzerstraat 7, 7131 PG Lichtenvoorde