Telefoonnummers

Algemeen: 088 - 45 46 474

 

Brandstof: 088 - 45 46 401

 

Smeerolie: 088 - 45 46 402

 

Overig: 088 - 45 46 403

Sas van Gent

Mercuriusstraat 5
4551 LB Sas van Gent

Alphen a/d Rijn

Röntgenweg 16
2408 AB Alphen a/d Rijn

Tiel

Latensteinse Middenweg 3
4005 EJ Tiel

Lichtenvoorde

Albert Schweitzerstraat 7
7131 PG Lichtenvoorde

Contactpersonen

Bart te Focht accountmanger OQ Value

Bart te Focht
Account Manager

Regio Midden/ Oost Nederland

T 06 - 30 23 34 19
bart@oqvalue.nl

Bram Dorresteijn accountmanager OQ Value

Bram Dorresteijn
Account Manager

Regio Brabant en Zuid-Hollandse
eilanden

T 06 - 101 149 73
bram@oqvalue.nl

Connie Klaassen OQ Value

Connie Klaassen
Verkoop

Regio Zeeland

T 06 - 129 261 90
connie@oqvalue.nl

Cor van der Plaat Hoofd logistiek OQ Value

Cor van der Plaat
Logistiek Manager

Regio Midden Nederland

T 06 - 229 982 77
cor@oqvalue.nl

Frank Ongenae bedrijfsleider OQ Value

Frank Ongenae
Vestigings Manager

Regio Zeeland

T 06 - 103 622 81
frank@oqvalue.nl

Gerard Jansen Holleboom directeur OQ Value

Gerard Jansen Holleboom
Directeur OQ Value B.V.

T 088 - 45 46 474
gerard@oqvalue.nl

Johan de Roos verkoopleider OQ Value

Johan de Roos
Vestigings Manager

Regio Noord-Zuid Holland

T 06 - 531 760 61
johan@oqvalue.nl

Hilco Loman accountmanager OQ Value

Hilco Loman
Account Manager

Regio Noord-Oost Nederland

T 06 - 151 157 75
hilco@oqvalue.nl

Tom Verweij accountmanager OQ value

Tom Verweij
Account Manager

Regio Midden Nederland

T 06 - 30 00 32 91
tom@oqvalue.nl

vacature accountmanager OQ Value

Vacature
Account Manager

Regio Zeeland

T 06 – xx xx xx xx
personeel@oqvalue.nl

Robert Trip accountmanager OQ Value

Robert Trip
Account Manager

Regio Noord Nederland

T 06 – 821 641 08
robert@oqvalue.nl

Sophie Hesseling accountmanager OQ Value

Sophie Hesseling
Account Manager

Regio Noord-Zuid Holland

T 06 - 236 190 94
sophie@oqvalue.nl

Wilco Strijbosch retail manager OQ Value

Wilco Strijbosch
Account Manager

Regio Oost Nederland

T 06 - 527 363 19
wilco@oqvalue.nl