Telefoonnummers

Algemeen: 088 - 45 46 474

 

Brandstof: 088 - 45 46 401

 

Smeerolie: 088 - 45 46 402

 

Overig: 088 - 45 46 403

Sas van Gent

Mercuriusstraat 5
4551 LB Sas van Gent

Alphen a/d Rijn

Röntgenweg 16
2408 AB Alphen a/d Rijn

Tiel

Latensteinse Middenweg 3
4005 EJ Tiel

Lichtenvoorde

Albert Schweitzerstraat 7
7131 PG Lichtenvoorde

Contactpersonen

Bart te Focht accountmanager OQ Value

Bart te Focht
Account Manager

Regio Midden/ Oost Nederland

T 06 - 30 23 34 19
bart@oqvalue.nl

Bram Dorresteijn marketing- accountmanager OQ value

Bram Dorresteijn
Account Manager

Regio Brabant en Zuid-Hollandse
eilanden

T 06 - 101 149 73
bram@oqvalue.nl

wichard Dekker oq value accountmanger

Wichard Dekker
Account Manager

Regio Zeeland

T 06 - 126 281 34
wichard@oqvalue.nl

Cor van der Plaat Hoofd logistiek OQ Value

Cor van der Plaat
Logistiek Manager

Regio Midden Nederland

T 06 - 229 982 77
cor@oqvalue.nl

Frank Ongenae bedrijfsleider OQ Value

Frank Ongenae
Bedrijfsleider OQ Value

T 06 - 103 622 81
frank@oqvalue.nl

Gerard Jansen Holleboom directeur OQ Value

Gerard Jansen Holleboom
Directeur OQ Value B.V.

T 088 - 45 46 474
gerard@oqvalue.nl

Hilco Loman accountmanager OQ value

Hilco Loman
Account Manager

Regio Noord-Oost Nederland

T 06 - 151 157 75
hilco@oqvalue.nl

Johan de Roos verkoopleider OQ value

Johan de Roos
Verkoopleider

Regio Noord-Zuid Holland

T 06 - 531 760 61
johan@oqvalue.nl

Michiel Mol Accountmanager OQ Value

Michiel Mol
Account Manager

Regio Zeeland

T 06 - 138 169 83
michiel@oqvalue.nl

Tom Verweij accountmanager OQ Value

Tom Verweij
Account Manager

Regio Midden Nederland

T 06 - 300 032 91
tom.verweij@oqvalue.nl

Robert Trip accountmanager OQ Value

Robert Trip
Account Manager

Regio Noord Nederland

T 06 – 821 641 08
robert@oqvalue.nl

Sophie Schadd
Account Manager

Regio Noord-Zuid Holland

T 06 - 236 190 94
sophie@oqvalue.nl

Harry Lozeman
Account Manager

Regio Oost Nederland

T 06 - 221 065 93
harry@oqvalue.nl

Wilco Strijbosch retail manager OQ Value

Wilco Strijbosch
Retail Operationeel

T 06 - 527 363 19
wilco@oqvalue.nl

Paul te Riele
Account Manager

Regio Oost Nederland

T 06 - 513 370 84
paul@oqvalue.nl

Geert Kievits
Marketing Coördinator

T 06 - 128 710 86
geert@oqvalue.nl

Kees Nieuwelink
Product Specialist

T 088 - 45 46 414
kees@oqvalue.nl