Vacature Lunchroommedewerker Tankstation

Kom jij ons team versterken?

Voor ons tankstation Shell 'Poort van Raalte' zijn wij op zoek naar een lunchroommedewerker.

Samen met je collega’s help jij de gasten vanaf het moment dat zij de lunchroom instappen tot en met het moment dat zij de lunchroom verlaten. Zo neem je bestellingen aan, communiceer je dit aan je collega's, breng je de bestellingen naar de gasten en reken je tenslotte af. Je maakt de lekkerste broodjes klaar terwijl je een praatje maakt met de klanten. Het bedrijf is kwaliteitsgericht, de producten zijn ook van hoge kwaliteit. Jij weet dus als geen ander hoe je kwaliteit levert aan de gasten. Tevens ben je ook inzetbaar voor onze shop. Dit alles doe je in een gezellig en gemotiveerd team!

Functie eisen

 • Affiniteit met horeca
 • Je bent minimaal 20 uur per week flexibel inzetbaar (werktijden tussen 06:00 - 17:00 uur)
 • Bij voorkeur enige kennis van hygiëne eisen
 • Je bent gastvrij, stressbestendig, klantvriendelijk, representatief, enthousiast en helpt onze gasten graag de lekkerste keuze te maken
 • Je bent een teamplayer en bereid om, in afwisseling met je collega's ook in het weekend te werken
 • Je bent communicatief vaardig, zowel in de Nederlandse, Engelse en Duitse taal
 • Herintreders zijn uiteraard van harte welkom

Wat wij bieden

 • Een marktconform salaris
 • Een afwisselende en flexibele baan in een leuk team
 • Een gezonde en sterke organisatie die toekomstgericht bezig is
 • Nette bedrijfskleding

Klantgerichtheid en een sfeer van saamhorigheidsgevoel en onderlinge betrokkenheid zijn kenmerkend voor ons team en onze organisatie. Als dit ook bij jou past en je voldoet aan het functieprofiel dan nodigen wij je van harte uit om te solliciteren.

Geïnteresseerd in deze functie?

Stuur dan jouw C.V. met motivatiebrief voor 31 augustus 2024 naar OQ Value B.V. t.a.v. Sharlene Jansen Holleboom. Bij voorkeur per e-mail naar personeel@oqvalue.nl. Voor aanvullende informatie is Sharlene bereikbaar op 088-45 46 434

of naar OQ Value,  Nieuwe Deventerweg 17, 8101 PM Raalte