Vacature Bakery- en Shopmedewerker Tankstation Shell ‘s-Heerenberg

Kom jij ons team versterken als Bakery- en shopmedewerker?

DEZE VACATURE STAAT NIET MEER OPEN (is reeds ingevuld) Voor ons Shell tankstation ‘s-Heerenberg zijn wij op zoek naar een bakery- shopmedewerker. Als bakery- shopmedewerker voel je aan wat onze gasten willen en doet meer dan ze verwachten. Hiervoor bedien je onze gast nauwkeurig en met een glimlach aan de kassa of bereid je heerlijke broodjes. Je staat altijd klaar voor onze gasten en zorgt bij eventuele problemen voor een passende oplossing. Je zorgt dat het station schoon en opgeruimd is. Je voert procedures en richtlijnen zo uit dat het station een veilige en prettige plaats is zowel voor je collega's als onze gasten. Je bent voor ongeveer 20 uur per week flexibel inzetbaar van maandag tot en met zondag bij ons Shell tankstation 's-Heerenberg. Werktijden: We werken met verschillende shifts met werktijden tussen 6:00 uur en 21:00 uur.

Functie eisen

  • Je bent een teamplayer en hebt affiniteit met de horeca
  • Je bent servicegericht en werkt nauwkeurig
  • Je bent vriendelijk
  • Je bent flexibel ingesteld, we zijn 7 dagen per week geopend, dus ook beschikbaar om in het weekend te werken
  • Je bent communicatief vaardig in de Nederlandse taal. Spreek je ook nog een woordje over de grens (Duits of Engels), dan is dat een pré
  • Herintreders zijn van harte welkom
  • Heb je ervaring in de horeca en kennis van HACCP? Dan is ook dat zeker een pré

Wat we bieden

  • Een marktconform salaris
  • Een afwisselende baan en flexibele baan in een leuk team
  • Een gezonde en sterke organisatie die toekomstgericht bezig is

Klantgerichtheid en een sfeer van saamhorigheidsgevoel en onderlinge betrokkenheid zijn kenmerkend voor ons team. Als dit ook bij jou past en je voldoet aan het functieprofiel dan nodigen wij je van harte uit om te solliciteren.

Geïnteresseerd in deze functie?
Stuur dan jouw C.V. met motivatiebrief uiterlijk 30 juni 2024 naar OQ Value B.V. t.a.v. Sharlene Jansen Holleboom. Bij voorkeur per e-mail naar personeel@oqvalue.nl. Voor aanvullende informatie kan je terecht bij de afdeling Personeel & Organisatie 088-45 46 434