Vacature Terreinmedewerker Tankstation Shell ‘s-Heerenberg

Kom jij ons team versterken?

Voor ons tankstation Shell 's-Heerenberg zijn wij op zoek naar een terreinmedewerker voor gemiddeld 8 tot 12 uur in de week.

Ben jij 8 tot 12 uur per week beschikbaar en op zoek naar een leuke job in de buitenlucht? Kan je goed zelfstandig werken? Grijp dan je kans en solliciteer bij OQ Value – Shell tankstation 's-Heerenberg.

Als terreinmedewerker ben je verantwoordelijk voor alle voorkomende werkzaamheden in en om het terrein van het tankstation. Je bewaakt de orde, netheid en veiligheid op het terrein.

Functie eisen

 • Je bent een teamplayer
 • Je bent servicegericht en werkt nauwkeurig
 • Je bent vriendelijk
 • Je bent flexibel ingesteld
 • Je bent communicatief vaardig
 • Herintreders zijn van harte welkom

Wat we bieden

 • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden
 • Een goed salaris
 • Een afwisselende en flexibele baan in een leuk team
 • Een gezonde en sterke organisatie die toekomstgericht bezig is
 • Jaarlijks bedrijfsfeest met de hele organisatie
 • Jaarlijks team uitje met eigen team
 • Zomer barbecue en winterborrel

Klantgerichtheid en een sfeer van saamhorigheidsgevoel en onderlinge betrokkenheid zijn kenmerkend voor ons team. Als dit ook bij jou past en je voldoet aan het functieprofiel dan nodigen wij je van harte uit om te solliciteren.

Geïnteresseerd in deze functie?
Stuur dan jouw C.V. met motivatiebrief voor 31 augustus naar OQ Value B.V. t.a.v. Sharlene Jansen Holleboom. Bij voorkeur per e-mail naar personeel@oqvalue.nl. Voor vragen of aanvullende informatie kun je terecht bij de afdeling Personeel & Organisatie (telefoon: 088-45 46 434).