Vacature Terreinmedewerker Tankstation Shell Poort van Raalte

Kom jij ons team versterken?

DEZE VACATURE STAAT NIET MEER OPEN (is reeds ingevuld)

Voor ons tankstation Shell Poort van Raaltezijn wij op zoek naar een terreinmedewerker voor 8 uur in de week.

Ben jij 8 uur per week beschikbaar en op zoek naar een leuke job in de buitenlucht? Kan je goed zelfstandig werken? Grijp dan je kans en solliciteer bij OQ Value – Shell tankstation Poort van Raalte.

Als terreinmedewerker ben je verantwoordelijk voor alle voorkomende werkzaamheden in en om het terrein van het tankstation, de wasstraat, was boxen, het magazijn en de lunchroom. Kortom het hele terrein. Je bewaakt de orde, netheid en veiligheid op het terrein.

Functie eisen

  • Je bent een teamplayer
  • Je bent servicegericht en werkt nauwkeurig
  • Je bent vriendelijk
  • Je bent flexibel ingesteld, we zijn 7 dagen per week geopend, dus ook beschikbaar om in het weekend te werken
  • Je bent communicatief vaardig
  • Herintreders zijn van harte welkom

Wat we bieden

  • Een marktconform salaris
  • Een afwisselende en flexibele baan in een leuk team
  • Een gezonde en sterke organisatie die toekomstgericht bezig is

Klantgerichtheid en een sfeer van saamhorigheidsgevoel en onderlinge betrokkenheid zijn kenmerkend voor ons team. Als dit ook bij jou past en je voldoet aan het functieprofiel dan nodigen wij je van harte uit om te solliciteren.

Geïnteresseerd in deze functie?
Stuur dan jouw C.V. met motivatiebrief voor 16 september naar OQ Value B.V. - t.a.v. S. Jansen Holleboom. Bij voorkeur per e-mail naar personeel@oqvalue.nl. Voor vragen en/of aanvullende informatie kun je terecht bij de afdeling Personeel & Organisatie - 088-45 46 434