Vacature Shopmedewerker Tankstation ‘Poort van Raalte’

Kom jij ons team versterken?

Voor ons Tankstation Shell 'Poort van Raalte' zijn we op zoek naar een shopmedewerker.

Voor ongeveer 20 uur per week zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde shopmedewerker voor onze nieuw te openen toplocatie Shell Tankstation 'Poort van Raalte'.

Als shopmedewerker voel je aan wat onze gasten willen en doet meer dan ze verwachten. Hiervoor bedien je onze gasten nauwkeurig en met een glimlach aan de kassa of bereid je heerlijke broodjes. Je staat altijd klaar voor onze gasten en zorgt bij eventuele problemen voor een passende oplossing. Je zorgt dat het station schoon en opgeruimd is. Je voert procedures en richtlijnen zo uit dat het station een veilige en prettige plaats is zowel voor je collega's als onze gasten. Je bent voor ongeveer 20 uur per week flexibel inzetbaar van maandag tot en met zondag.

Functie eisen

  • Je bent een teamplayer
  • Je werkt nauwkeurig en bent servicegericht
  • Je bent flexibel ingesteld
  • Je bent communicatief vaardig, zowel in de Nederlandse, Engelse als Duitse taal
  • Je bent vriendelijk 
  • Herintreders zijn uiteraard van harte welkom

Wat wij bieden

  • Een marktconform salaris
  • Een afwisselende en flexibele baan in een leuk team
  • Een gezonde en sterke organisatie die toekomstgericht bezig is

Klantgerichtheid en een sfeer van saamhorigheidsgevoel en onderlinge betrokkenheid zijn kenmerkend voor ons team en onze organisatie. Als dit ook bij jou past en je voldoet aan het functieprofiel dan nodigen wij je van harte uit om te solliciteren.

Geïnteresseerd in deze functie?

Stuur dan jouw C.V. met motivatiebrief uiterlijk 20 december 2019 naar OQ Value B.V. t.a.v. Sybilla van Bindsbergen. Bij voorkeur per e-mail naar personeel@oqvalue.nl. Voor aanvullende informatie is Sybilla bereikbaar op 06-22088693

of naar OQ Value, Albert Schweitzerstraat 7, 7131 PG Lichtenvoorde