Vacature Shopmedewerker tankstation OQ Value Wehl

Kom jij ons team versterken?

DEZE VACATURE STAAT NIET MEER OPEN (is reeds ingevuld)

Voor ons tankstation OQ Value Wehl zijn wij op zoek naar een shopmedewerker. om in de weekenden en vakanties bij te springen.

Als shopmedewerker voel je aan wat onze gasten willen en doet meer dan ze verwachten. Hiervoor bedien je onze gast nauwkeurig en met een glimlach aan de kassa. Je staat altijd klaar voor onze gasten en zorgt bij eventuele problemen voor een passende oplossing. Je zorgt dat het station schoon en opgeruimd is. Je voert procedures en richtlijnen zo uit dat het station een veilige en prettige plaats is zowel voor je collega's als onze gasten.

We werken met verschillende shifts met werktijden tussen 7:00 uur en 20:00 uur. Je bent voor ongeveer 21 uur (3 dagdelen) flexibel inzetbaar van maandag tot en met zondag bij ons tankstation.

Wie zijn wij?
Ons tankstation is onderdeel van OQ Value B.V. OQ Value B.V. is landelijk distributeur van Shell brandstoffen en smeermiddelen met een 5-tal regiovestigingen en 16 tankstations verspreidt over Nederland. OQ Value groeit en is volop in beweging, daarom zijn we op zoek naar nieuwe collega's.

Functie-eisen

  • Je bent een teamplayer
  • Je bent servicegericht en werkt nauwkeurig
  • Je bent vriendelijk
  • Je bent flexibel ingesteld, we zijn 7 dagen per week geopend, dus ook beschikbaar om in het weekend te werken
  • Je bent communicatief vaardig, zowel in de Nederlandse, Engelse als Duitse taal
  • Herintreders zijn ook van harte welkom

Wat we bieden

  • Een marktconform salaris
  • Een afwisselende en flexibele baan in een leuk team
  • Een gezonde en sterke organisatie die toekomstgericht bezig is
  • Zomer barbecue, Winter borrel en jaarlijks bedrijfsfeest

Geïnteresseerd in deze functie?

Klantgerichtheid en een sfeer van saamhorigheidsgevoel en onderlinge betrokkenheid zijn kenmerkend voor ons team. Als dit ook bij jou past en je voldoet aan het functieprofiel dan nodigen wij je van harte uit om te solliciteren.

Stuur dan jouw C.V. met motivatiebrief voor 31 december 2023 naar OQ Value B.V. t.a.v. Sharlene Jansen Holleboom. Bij voorkeur per e-mail naar personeel@oqvalue.nl. Voor vragen of aanvullende informatie kun je terecht bij de afdeling Personeel & Organisatie (telefoon: 088-45 46 434).

Tankstation OQ Value Wehl