Vacature Lunchroommanager Tankstation

Kom jij ons team versterken?

Voor ons Tankstation Shell 'Poort van Raalte' zijn wij op zoek naar een lunchroommanager.

Voor minimaal 30 uur per week zijn wij op zoek naar iemand die het management en de bedrijfsvoering van de lunchroom van ons nieuw te openen toplocatie Shell Tankstation 'Poort van Raalte' op zich wil nemen.

Als lunchroommanager ben je verantwoordelijk voor de bedrijfsvoering en het management van de lunchroomafdeling. Je werft, coacht en motiveert je medewerkers en bouwt aan jouw team. Met jouw enthousiasme en leidinggevende vaardigheden krijg je de medewerkers van de lunchroom mee in jouw ideeën en plannen. Met jouw commercieel gevoel en kennis van hospitality zorg je ervoor dat de gasten een hoge mate van servicegevoel ervaren. Het bedrijf is kwaliteitsgericht, de producten zijn ook van hoge kwaliteit. Jij weet dus als geen ander hoe je kwaliteit levert aan onze gasten. Dit alles doe je in een gezellig en gemotiveerd team.

Functie eisen

 • Bij voorkeur een VMBO opleiding richting horeca of bakkerij of MBO horeca
 • Managementervaring als verantwoordelijke in een broodjeszaak, lunchroom of soortgelijke horecaonderneming
 • Bij voorkeur enige kennis van hygiëne-eisen, HACCP en/of voedselveiligheid
 • Je bent communicatief vaardig, zowel in de Nederlandse, Engelse als Duitse taal
 •  Je bent minimaal 30 uur per week flexibel inzetbaar (werktijden tussen 06:00 - 17:00 uur)
 • Je bent gastvrij, stressbestendig, klantvriendelijk, representatief, enthousiast en helpt onze gasten graag de lekkerste keuze te maken
 • Je bent een teamplayer en bereid om, in afwisseling met je collega's ook in het weekend te werken
 • Herintreders zijn uiteraard van harte welkom  

Wat wij bieden

 • Een marktconform salaris
 • Een afwisselende en flexibele baan in een leuk team
 • Een gezonde en sterke organisatie die toekomstgericht bezig is
 • Nette bedrijfskleding

Klantgerichtheid en een sfeer van saamhorigheidsgevoel en onderlinge betrokkenheid zijn kenmerkend voor ons team en onze organisatie. Als dit bij jou past en je voldoet aan het functieprofiel dan nodigen wij je van harte uit om te solliciteren.

Geïnteresseerd in deze functie?

Stuur dan jouw C.V. met motivatiebrief uiterlijk 20 december 2019 naar OQ Value B.V. t.a.v. Sybilla van Bindsbergen. Bij voorkeur per e-mail naar personeel@oqvalue.nl. Voor aanvullende informatie is Sybilla bereikbaar op 06-22088693

of naar OQ Value, Albert Schweitzerstraat 7, 7131 PG Lichtenvoorde