Vacature Allround Tankwagenchauffeur (Regio Zuid-Holland)

Kom jij ons logistiek team versterken?

DEZE VACATURE STAAT NIET MEER OPEN (is reeds ingevuld)

Ter versterking van ons team zijn we op zoek naar een gemotiveerde allround chauffeur in de regio Zuid-Holland met standplaats Alphen aan den Rijn. Je zult hoofdzakelijk als tankwagen chauffeur worden ingezet.

Jouw profiel:

  • LBO/MBO niveau
  • Tankwagenchauffeur (junior) met enige jaren ervaring
  • In het bezit van rijbewijs C-E, geldige code 95
  • ADR basis + tank (of bereid dit te behalen)
  • VCA certificaat
  • woonachting in Zuid-Holland

OQ Value biedt:

  • Goede arbeidsvoorwaarden
  • Afwisselende werkzaamheden
  • Vakgerichte opleidingsmogelijkheden
Vacature: Tankwagen Chauffeur

Wie zijn wij?

OQ Value B.V. is landelijk distributeur van Shell brandstoffen en smeerolie met een 5-tal regiovestigingen verspreidt over Nederland. De transportvloot van OQ Value bestaat uit een 25 tal auto’s, die vanuit deze regiovestigingen Shell producten distribueren door geheel Nederland.

OQ Value levert de Shell brandstoffen en smeermiddelen aan de volgende sectoren: transport, aannemerij, landbouw, industrie en garagebedrijven. OQ Value groeit en is volop in beweging,  daarom zijn we op zoek naar een nieuwe chauffeur voor ons team in de regio Zuid-Holland.

 

Wat doe je!

De functie heeft een breed en afwisselend takenpakket. Dit varieert van het dagelijks laden van brandstof op de Shell depots in Arnhem of Pernis tot het storten van brandstof bij onze klanten in de regio. Ook het aftanken van machines en IBC-tankjes in je werkgebied behoort tot je werkzaamheden. 

Wie ben jij?

Ben jij een goede chauffeur? Liefst met gevoel voor techniek. Je bent collegiaal, enthousiast en iemand die graag de handen uit de mouwen steekt.

Geïnteresseerd in deze functie?

Stuur dan voor 3 maart 2023  je reactie naar OQ Value B.V. t.a.v. Cor van der Plaat. Bij voorkeur via de E-mail personeel@oqvalue.nl. Cor is voor aanvullende informatie bereikbaar op 06-22998277

Soort dienstverband: Fulltime, onbepaalde tijd