Vacature Allround (Tankwagen) Chauffeur m/v (regio Zeeland)

Interesse? Mail naar personeel@oqvalue.nl 

Ter versterking van ons team zijn we op zoek naar een gemotiveerde allround chauffeur in de regio Zeeland met standplaats Sas van Gent. Je zult in ieder geval regelmatig als tankwagen chauffeur worden ingezet.

Het profiel:Vacature allround chauffeur OQ Value

  • LBO/MBO niveau
  • Tankwagenchauffeur (junior) met enige jaren ervaring
  • In het bezit van rijbewijs C-E, chauffeursdiploma 
  • ADR basis + tank (of bereid dit te behalen)
  • VCA certificaat
  • woonachting in Zeeuws Vlaanderen

OQ Value biedt:

  • Goede arbeidsvoorwaarden
  • Afwisselende werkzaamheden
  • Vakgerichte opleidingsmogelijkheden

Wie zijn wij?

OQ Value B.V. is landelijk distributeur van Shell brandstoffen en smeerolie met een 5-tal regiovestigingen verspreidt over Nederland. De transportvloot van OQ Value bestaat uit een 20 tal auto’s, die vanuit deze regiovestigingen Shell producten distribueren door geheel Nederland.

OQ Value levert de Shell brandstoffen en smeermiddelen aan de volgende sectoren: transport, aannemerij, landbouw, industrie en garagebedrijven. OQ Value groeit en is volop in beweging,  daarom zijn we op zoek naar een nieuwe chauffeur voor ons team in de regio Zeeland.

chaffeur vacature

Wat doe je!

De functie heeft een breed en afwisselend takenpakket. Dit varieert van het dagelijks laden van brandstof op de Shell raffinaderij in Arnhem of Pernis tot het storten van diesel bij onze klanten in de regio. Ook het aftanken van machines en IBC-tankjes in je werkgebied behoort tot je werkzaamheden. Daarnaast leveren we flessen heftruckgas.

Wie ben jij?

Ben jij een goede chauffeur? Liefst met gevoel voor techniek. Je bent collegiaal, enthousiast en iemand die graag de handen uit de mouwen steekt.

Geïnteresseerd in deze functie?

Stuur dan binnen 3 weken na verschijnen van deze vacature je reactie naar OQ Value B.V. t.a.v. Frank Ongenae. Bij voorkeur via de E-mail personeel@oqvalue.nl. Frank is voor aanvullende informatie bereikbaar op 06-10362281